Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.

close

Kawiarki, zaparzacze szklane i żeliwne

Jest 25 produktów.
Kawiarki, zaparzacze szklane i żeliwne

Zapach świeżo zaparzonej kawy o poranku to coś, co lubi większość z nas. Szczególnie, jeśli przygotowuje się ją w tradycyjny sposób. Każda osoba, która marzy o kawie w stylu włoskim, powinna zaopatrzyć się w kawiarkę, dzięki której możliwe jest wypicie wybornego espresso.

Kawiarki mogą być używane na kuchence gazowej, elektrycznej bądź ceramicznej. W procesie produkcji kawiarek elektrycznych użyto wysokojakościowego stopu aluminium lub stal nierdzewną. Natomiast ekspres ciśnieniowy to idealne rozwiązanie dla miłośników kawy, którzy przebywają w miejscach bez dostępu do tradycyjnych kuchenek.

W naszej ofercie znajdziesz także zaparzacz do kawy, dzięki któremu przygotowanie wybornej kawy będzie szybkie i przyjemne.

Kawiarka – jakie mamy w ofercie?

Tradycyjna kawiarka znajduje się w każdym włoskim domu. Dla wszystkich miłośników kawy polecamy kawiarki od najbardziej znanych i cenionych producentów. Będzie to np. kawiarka Bialetti, w której można przygotowywać kawę na różnych rodzajach kuchenek. Dostępna jest w kilku rozmiarach, dzięki czemu można przygotować dowolną ilość pysznego espresso.

Podobne właściwości ma kawiarka GAT, która także znajduje się w asortymencie naszego sklepu.

Ekspres ciśnieniowy – dlaczego warto?

Innym urządzeniem, za pomocą którego można przygotować pyszną kawę, będzie ekspres ciśnieniowy. Napój przyrządzony w ten sposób wyróżnia się niezwykłym smakiem i na pewno przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie delikatniejszy smak w porównaniu z mocnym  espresso.

Podobną funkcję spełnia zaparzacz do kawy, który świetnie sprawdzi się w trakcie spotkań z rodziną i przyjaciółmi.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

facebook
facebook
facebook
twitter
twitter
twitter
google plus
google plus
google plus