Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.

close

Patelnie tradycyjne – podstawowe wyposażenie kuchni

Jest 13 produktów.
Patelnie tradycyjne

Na pewno każdy ma w domu przynajmniej jedną patelnię do codziennego użytku. W ofercie naszego sklepu internetowego dostępne są patelnie tradycyjne, które świetnie sprawdzą się w każdej kuchni. Można używać ich na kuchenkach gazowych, elektrycznych czy indukcyjnych bez żadnych obaw. Wykorzystuje się je do smażenia potraw, duszenia czy podgrzewania – jednym słowem: trudno wyobrazić sobie bez nich gotowanie.

Znajdziesz u nas patelnie tradycyjne od najlepszych producentów specjalizujących się w produkcji wyposażenia kuchennego.

Patelnie tradycyjne w naszej ofercie

Patelnie tradycyjne w naszym sklepie internetowym występują w różnych wielkościach, dzięki czemu z łatwością można wybrać taką, która jest akurat potrzebna. Wyróżniają się prostym, lecz ciekawym designem, który doskonale sprawdza się na co dzień.

Oferujemy tradycyjne patelnie oraz przypominające rondel, które doskonale nadają się do przygotowywania sosów czy duszenia mięsa. Do patelni proponujemy również zakup pokrywy marki Bialetti, która będzie przydatna w trakcie gotowania wielu potraw.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

facebook
facebook
facebook
twitter
twitter
twitter
google plus
google plus
google plus