Patelnie z powłoką granitową, patelnie żeliwne

Jest 8 produktów.

Znawcy niskotłuszczowego gotowania i pieczenia z pewnością docenią innowacyjny produkt, jakim jest patelnia granitowa. Komponenty takie jak marmurkowa powłoka Petravera oraz nitowana rączka wytworzona ze stali nierdzewnej nadają wspomnianym naczyniom kuchennym niezwykłą wytrzymałość. Ponadto zapewniamy naszym klientom aż pięcioletnią gwarancję na patelnie z powłoką granitową.

Dostępna jest u nas między innymi patelnia Bialetti lub patelnia Moneta, czyli patelnie granitowe od najlepszych producentów.

Oferujemy patelnie z powłoką granitową o różnych rozmiarach, wielkościach, ale też odcieniach. Dzięki temu można kupić produkt, który będzie nie tylko funkcjonalny, ale jednocześnie estetyczny.

Patelnia Bialetti lub patelnia Moneta – jaką wybrać?

W naszym sklepie internetowym oferujemy tylko produkty najwyższej jakości. Jeśli Twoim wyborem jest patelnia granitowa, posiadamy produkty wyróżniające się innowacyjną technologią wykonania, która uwzględnia aspekty zdrowotne oraz praktyczne. Właśnie taka jest zarówno patelnia Bialetti, jak i patelnia Moneta – obie różnią się od siebie wielkościami oraz aspektami estetycznymi.

facebook
facebook
facebook
twitter
twitter
twitter
google plus
google plus
google plus