Ten sklep wykorzystuje technologię "Ciasteczek", która rozszerza możliwości działania sklepu.

close

Sztućce

Jest 28 produktów.

Estetyczne oraz funkcjonalne sztućce to podstawowe wyposażenie każdego domu, ale też restauracji, hoteli czy różnego rodzaju knajpek. Oferowane w naszym sklepie internetowym sztućce wyróżniają się nie tylko estetyką, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania. Pochodzą one od najlepszych producentów, którzy specjalizują się w wytwarzaniu tego wyposażenia kuchennego.

Oferujemy profesjonalne sztućce do gastronomii, które niezbędne są w każdej restauracji. Na pewno będą prezentować się elegancko ze względu na swój ciekawy design. Do domów zaś polecamy komplety sztućców zapakowane w walizkę, dzięki czemu świetnie sprawdzą się również na prezent.

Chcesz kupić sztućce? Komplet to najlepsze rozwiązanie

Jeśli planujesz zamówić sztućce, komplet 24 elementów to najbardziej typowe rozwiązanie. W jego skład wchodzą: noże, widelce, łyżeczki do herbaty oraz łyżki obiadowe. Produkty są wykonane ze stali nierdzewnej, a dodatkowo ozdobione np. przez satynowanie. Dzięki temu zyskują bardzo szykowny wygląd.

Oferowane przez nas sztućce można myć w zmywarce bez obawy, że ulegną zniszczeniu. Zarówno sztućce do gastronomii, jak i te do użytku domowego można kupić na TopKuchnia24.pl w bardzo atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą.

Produkty na stronie

Produkty na stronie

facebook
facebook
facebook
twitter
twitter
twitter
google plus
google plus
google plus